У Польщі через недогляд батьків-українців потонув 2,5-річний хлопчик

У четвер, 15 липня, близько 7 ранку очевидець помітив тіло маленької дитини, яке було у воді на курорті “Лідо”. Про це пише fakt.pl.

Біля дитини не було дорослих. На місце події негайно викликали аварійно-рятувальні служби.

Реанімація 2,5-річного хлопчика тривала більше двох годин. Медики намагалися врятувати життя малюка, але безуспішно, дитина померла.

Подружжя з України приїхало на відпочинок зі своїми дітьми – 2,5-річним сином та 12-річною донькою та друзями зі своєю дочкою.

У ночі вони влаштували алкогольну вечірку, яка закінчилася приблизно о 5 ранку. Наступного дня на терасі дачного будинку пари ще були порожні банки з пива.

2,5-річному хлопцеві вдалося вибратися з котеджу, поки його батьки спали. Сусідка із сусіднього будинку повідомила, що близько другої ночі вона почула крик маленького хлопчика.

Нраазі невідомом коли хлопець вийшов з будинку, однак свідки кажуть, що дитина, мабуть, тривалий час була у воді, бо вся була синьою.

У п’ятницю, 16 липня, було проведено розтин маленького Владислава, хлопець помер внаслідок утоплення.

Батьків звинуватили в тому, що 15 липня вони піддали свого 2-річного сина безпосередній небезпеці та ненавмисно спричинили смерть дитини, залишивши двері до будинку незамкненими, внаслідок чого дитина вийшла і піднялася на пірс та впала з нього у воду.

Батькам загрожує ув’язнення від 3 місяців до 5 років, свою провину вони визнали.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!