У Польщі, під час будівельних робіт, загинув українець (фото)

Подія сталася минулого тижня, у Варшаві, у районі Прага Пулноц, на вулиці Ломжіньська, 26. Під час виконання будівельних робіт, загинув український робітник. Ще двоє його співвітчизників — травмовані. Про це повідомляє польське медіа tvnwarszawa.tvn24.pl.

Під час демонтажу будинку в момент знесення стіни, близько 16.30 год., одна з внутрішніх стін обвалилася.

Травми отримали троє осіб. Однак, один з них, за кілька годин, помер у лікарні. На місці події працювали рятувальники. З’ясувалося, що одного з працівників частково присипало.

Після вивільнення потерпілого виявилося, що він непритомний. На двох інших робітників також впали елементи стіни, та їхні травми виявилися поверхневими, хоча вони також потрапили до лікарні.

“Всього постраждали три людини. Двоє інших людей також були присипані елементами зруйнованої стіни, але їх травми поверхневі. Усіх було госпіталізовано до лікарні”, — сказав Рафаль Ретманяк речник Варшавської столичної поліції.

“Усі працівники — громадяни України. Травми отримали 24-річний та 35-річний чоловіки, які після надання допомоги були виписані з лікарні. Третій, 31-річний працівник, помер”, — зазначає Pауліна Онишко.

Роботи зі знесення будинку тимчасово зупинили, адже невідомо, що стало причиною обвалу стіни. Причини трагедії з’ясовуються.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM