У Польщі заарештували жінку, яка вивезла тіло померлого українця в лісосмугу (фото)

Опубліковано 24 Червня 2019 о 10:16
За фактом смерті громадянина України, якого тиждень тому виявлено у лісосмузі, поблизу міста Вонгровєц, у Великопольському воєводстві на заході Польщі, заарештовано громадянку Польщі, яка працевлаштовувала загиблого українця, а також затримано ще одного громадянина України. Про це повідомляє “Укрінформ”, з посиланням на повідомлення керівника консульського відділу посольства України в Польщі Світлани Криси.
Фото: загиблий Василь Чорней

“Поліція порушила кримінальну справу за ознаками ненадання допомоги громадянину України, а також за фактом настання смерті. Нагляд у цій справі здійснює районна прокуратура у місті Вонгровєц, а інформація про хід розслідування надаватиметься рідним, адвокатам, а також повідомлятиметься про це посольство України в РП”, — поінформувала консул.

За її словами, від прокурора, який веде цю справу, отримано інформацію, що смерть українця наступила до моменту, коли тіло вивезли в лісосмугу.

“До справи причетні працедавець загиблого — громадянка Польщі, яку заарештовано, а також громадяни України, один з яких затриманий. Зараз проводяться слідчі дії щодо причетності інших громадян України до цього злочину”, — повідомила Світлана Криса.

Вона додала, що, за попередньою інформацією, польські правоохоронці виключають версію убивства українця, а констатують природну причину смерті.

Як повідомила консул, тіло загиблого було виявлено у лісосмузі 13 червня, а особу громадянина України встановлено лише 18 червня, оскільки померлий не мав при собі жодних документів. Посольство було поінформовано про смерть українця 19 червня.

За її словами, транспортування тіла померлого в Україну відбудеться в понеділок, 24 червня.

Як інформували деякі українські місцеві ЗМІ, йдеться про смерть у Польщі 36-річного мешканця Снятинського району на Івано-Франківщині Василя Чорнея.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM