У Польщі затримали українців, які викрали автівку

У затриманому польсько-німецьким патрулем і викраденому кількома годинами раніше в Німеччини авто “Mercedes E220” вартістю 47 тис євро перебували двоє громадян України. Про це повідомляє “Польське радіо”.

Польсько-німецький прикордонний патруль затримав у районі села Сьвєцько, у Любуському воєводстві, на заході Польщі, двох громадян України, котрі їхали викраденим у Німеччині авто “Mercedes” вартістю приблизно 200 тис злотих (47 тис євро). Про це, у середу, повідомила речниця Надоджанського відділу Прикордонної служби Йоанна Конєчняк.

Польсько-німецький патруль зупинив для перевірки у вівторок легкове авто “Mercedes E220” на німецькій реєстрації, що в’їхало до Польщі з Німеччини. За кермом автівки був 25-річний громадянин України. З ним подорожував його 32-річний співвітчизник.

«Під час контролю водій не хотів показувати функціонерам документи на транспортний засіб. Він сказав, що не знає, хто є власником престижного авто. Під час перевірки у базах даних виявилося, що авто викрали кількома годинами раніше в Німеччині», — сказала Конєчняк.

Водія із пасажиром затримали для подальших роз’яснень, а викрадений транспортний засіб вилучили для наступних процедур.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!