У понеділок шахтарі можуть перекрити трасу міжнародного значення

Опубліковано 9 Червня 2019 о 12:00

Шахтарі обурені відсутністю коштів з державного бюджету на оснащення лав шахт, заявив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на прес-конференції у четвер, 6 червня, передає “ASPI”.

Активісти Незалежної профспілки гірників України виступають проти корупційних схем та утисків на шахтах.

“Наші активісти, які в регіонах, зараз не приїхали, але вони будуть з мітингувальниками і в Києві, і з понеділка збираються перекривати кордон з Польщею, щоб привернути увагу лідерів країн Європейського Союзу до корупційних явищ, до невиплати зарплати, до неконтрольованої міграції з України у зв’язку зі зростанням тарифів для населення, їх пограбуванням і так далі”, — повідомив він.

Як повідомляють “Шахтарі Червонограда”: “10 червня, ми перекриваємо митницю Рава-Руська! Влада хоче виділити на всі шахти в Україні — 300 мільйонів. Цього не вистачить навіть для того, щоб виплатити заборгованість за 1 місяць, тому вдаємося до таких мір!”.

Водночас, у спільноті “Шахтарі+” закликають у понеділок, 10.06.19 р., всім шахтарськими колективами зібратися на площі в Червонограді, де визначитися з радикальними діями та донести думку до керівництва держави.

 

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM