У понеділок у Львові починають діяти нові карантинні обмеження

Завтра, 18 жовтня набирають чинності нові карантинні правила, які прийняла міська комісія з надзвичайних ситуацій прийняла рішення про нові обмеження в умовах погіршення епідситуації у Львові. Про це інформує пресслужа ЛМР.

Освіта
Усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Також це стосується позашкілля та дозвілля.

Культура
Заборонено проводити масові заходи окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 год до заходу. Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів — не більше 50 % від загальної кількості місць.

Музичні школи на двотижневих канікулах.

Народні доми, гуртки та секції — не працюють.

Бібліотеки працюють лише на видачу книг.

Торгівля
Промислові, продовольчі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси: можуть працювати лише вакциновані працівники або з негативним ПЛР-тестом, а також із дотриманням маскового режиму та не більше 50 % заповнення торгових площ.

Заклади громадського харчування
Режим роботи — до 23:00 год.

Працюють лише за умови 100 % вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50 %, до 4 людей за столиком.

Якщо за 2 тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади зможуть відвідувати лише вакциновані або з наявним ПЛР-тестом.

Спортзали
Можуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники повинні бути вакциновані. Заповненість — не більше 50 %.

Готелі та хостели
Працюють лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!