У Рудному тривають суди з недобросовісним підрядником через ремонт вулиці Вербицького (фото)

Опубліковано 9 Липня 2019 о 14:23

Господарський суд Львівської області продовжує розгляд позову Рудненської селищної ради у справі про розірвання договору з ВП «Спецбуд».

Про це, на своїй сторінці у соціальній мережі “Facebook”, написала депутат ЛМР Ольга Посипанко.

За її словами, підрядник ВП “Спецбуд”, який мав відремонтувати вулицю ще 4 роки тому, досі не виконав свою роботу. Тож селищна рада вирішила розірвати договір із недобросовісною фірмою. Однак,зробити це не так просто. 

“За дозволом судді Яворського Б. І. скерую депутатське звернення з усією відомою мені інформацією про ці чотири роки, за які руднівчати вимушені потерпати від незавершеного ремонту вул. Вербицького. Громада — заручник. Так бути не може”, — пише депутат.

Читайте також: Очільник “Варти 1” Ігор Зінкевич розповів, чому вартО боротися за зміни у країні (ФОТО)

Вона також зазначнає, що представники фірми затягують судовий процес.

“Спокійно слухати керівника “Спецбуду” «не маю коштів», «не можу», «адвокат за кордоном» та іншу інформаційну лапшу не даю ради. Наступне засідання 8 серпня, о 12:00 год.”, — зазначає Посипанко. 

Не вдається зрушити з місця “законсервований” капітальний ремонт дороги вул. Вербицького в Рудно. Основна магістральна вулиця з виїздом на Кільцеву дорогу. Кримінальне провадження за фактом недобросовісного виконання робіт підрядником розглядається в суді третій рік.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM