У СБУ досі не знають, хто “мінує” заклади у Львові

СБУ у Львівській області поки не ідентифікувало «мінерів»,  які останнім часом масово надсилають повідомлення про «замінування» різних закладів Львова, зокрема, готелів та ТРЦ. Про це сьогодні, 13 травня, під час апаратної наради у Львівській ОДА заявив начальник обласного управління Олександр Ткачук, передає кореспондент “Львівського порталу”.

За його словами, для «замінувань» зловмисники використовують анонімні сервери, з яких і відправляють електронні повідомлення. Додамо, що у ДСНС Львівщини поінформували, що лише за минулий тиждень надійшло 38 таких повідомлень.

«Маємо справу з постійними анонімними повідомленнями про замінування. Встановити їх автора, виконавця поки що не вдається. Справа в тому, що ті, хто це роблять, використовують анонімні сервери для відправки електронних повідомлень», — сказав він.

Також начальник обласного управління СБУ Львівщини нагадав, коли схожа хвиля «замінувань» була раніше, тоді їм вдалося з’ясувати, що повідомлення надходили з Росії.

«Раніше, коли в нас була хвиля таких замінувань, я повідомляв про те, що нам вдалося відслідкувати, що джерело походження цих повідомлень знаходиться на території РФ, зокрема, в Омську. Після того, дивним чином на деякий час ці замінування припинилися. Зараз ми знову маємо справу з хвилею таких повідомлень. Для нас на сьогоднішній момент одна з основних задач — встановити безпосередніх виконавців цих повідомлень і притягнути їх до відповідальності”, — сказав Ткачук. 

Нагадаємо, що сьогодні у Львові вчергове повідомили про “замінуванн” торгових центрів “Кінг Крос” та “Скриня”. 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM