У “SkyUp” розповіли коли українські туристи зможуть вилетіти з Занзібару

З технічних причин рейс “SkyUp Airlines” PQ 6972 “Занзібар–Київ” не вилетів за розкладом. За кілька годин технічно літак був готовий здійснити рейс. Однак, для дотримання правил і процедур при виконанні рейсу, в тому числі і дотримання регламенту щодо робочого часу екіпажів, для виконання даного рейсу потрібно було внести зміни в маршрут і отримати відповідні необхідні дозвільні документи від країн, чиї кордони ми перетинаємо. Про це повідомляє пресслужба авіакомпанії  у понеділок, 15 лютого.

У компанії заявляють, що впродовж 13–15 лютого представники авіакомпанії ведуть переговори з авіаційними органами країн для отримання дозволів на проліт у їхньому повітряному просторі.

“Декілька разів ми отримували усні запевнення щодо готовності надати дозволи і розпочинали підготовку до рейсу, зриваючи пасажирів з місця, однак в останній момент отримували відмову. Наразі, для пришвидшення вирішення питання до переговорів приєдналася Державіаслужба України. Ще раз наголошуємо, технічно літак готовий здійснити рейс будь-якої хвилини. Ми щиро шкодуємо, що наші пасажири опинилися в такій ситуації та зазнають незручностей. У зв’язку з високим сезоном на острові нам не вдалося відразу забезпечити пасажирів комфортним проживанням — лише харчуванням і можливістю користуватися інфраструктурою готелів, однак, наразі, всі розселені в окремих номерах до 16 лютого”, — йдеться у дописі.

Читайте також:   Черепно-мозкова травма, множинні переломи ребер: у Львові чоловік жорстоко побив знайомого (фото)

У компанії називають і терміни, коли 180 українських туристів зможуть повернутись на батьківщину.

“Якщо ми не отримаємо дозвільних документів на сьогоднішній виліт, завтра всі пасажири зможуть вилетіти в Київ нашим рейсом. Актуальну інформацію про час вильоту пасажири отримають у смс-повідомленнях”, — повідомили у компанії.

Нагадаємо, на Занзібарі застрягли близько 180 українських через несправність літака. Про це заявив речник МЗС України Олег Ніколенко у своєму “Twitter”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!