У смерті маленького хлопчика батьки звинувачують львівських лікарів (ВІДЕО)

Дванадцятирічний Роман Кулак з Тернополя помер чотири роки тому. Дитина померла через невчасно поставлений діагноз львівських лікарів, які досі не несуть відповідальність за смерть хлопчика. Про це інформують Тернополяни.

Чотири роки поспіль триває судова тяганина, справу умисно затягували, засідання відкладали та переносили, а справедливості згорьовані батьки так і не добилися.

Як встановили раніше експертизи, школяр помер у львівському «Охматдиті» через заворот кишок, який діагностували занадто пізно.

Зробити це мали ще перед транспортуванням із Жидачівської районної лікарні. Саме в цьому медзакладі Ромчик перебував у інфекційному відділені під наглядом обвинувачених. Зараз, батьки дитини хочуть, аби винні понесли відповідальність за лікарську недбалість, що призвела до смерті їхнього сина.

Обвинуваченими є медики Жидачівської районної лікарні. Це інфекціоністка Ганна Чущак та лікар-хірург Юрій Михальчук. Допит останнього триває уже 2 судових засідання поспіль. Шостого вересня обвинуваченому поставили питання, які роками  непокоїли батьків дитини та адвоката — чому хірург не дав вказівки зробити Ромчику рентген та відправити швидше у львівську лікарню.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!