У справі щодо хабарництва лікаря Наталії Ван Доеверен зникли речові докази

Опубліковано 18 Червня 2019 о 13:30

У кримінальному провадженні щодо екс-заступниці головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Наталії Ван Доеверен зникли речові докази.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області. 

Зазначається, що з метою прийняття у провадженні судом законного та об’єктивного рішення органами прокуратури забезпечено належне підтримання публічного обвинувачення, у ході якого до суду передано докази, зокрема, матеріальні носії інформації, на яких зафіксовані результати негласних слідчих (розшукових) дій.

“Водночас, у ході судового засідання, яке відбулось 12.06.2019 р., головуючим суддею Світланою Леньо оголошено про втрату цих матеріальних носіїв. При цьому, суддя заявила про призначення у суді внутрішньої службової перевірки, яка триватиме до 25.06.2019 р. Прокуратура Львівської області взяла на контроль стан проведення службової перевірки”, — кажуть у прокуратурі. 

Нагадаємо, що згаданого медика було затримано 28 листопада 2016 року, «на гарячому» при отриманні неправомірної вигоди в сумі 6 тис грн. (Ред. — Цього дня було затримано заступника головного лікаря з медичної частини Львівської обласної клінічної лікарні Наталію Ван Доеверен).

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM