У справі щодо побиття дітей у дитбудинку на Берегівщині відкрили ще два провадження | Новини Львова та Західної України| VARTA1

У справі щодо побиття дітей у дитбудинку на Берегівщині відкрили ще два провадження

У рамках кримінального провадження, прокуратура просить Закарпатську ОДА призначити службове розслідування у дитячому притулку смт Батьово, пише “Mukachevo.net”.

Як повідомляють у прокуратурі Закарпаття, експерт провів судово-медичну експертизу стосовно 5 діток — вихованців дитячого закладу.

Також слідчі допитали всіх дітей, яких вважають потерпілими у справі щодо жорстокого поводження з ними у дитячому притулку смт Батьово, що на Берегівщині.

Так, за результатами заслуховування свідчень, Берегівська місцева прокуратура додатково відкрила два кримінальні провадження за ч. 1 ст. 126 КК України (побої та мордування) та ч. 1 ст. 137 КК України (неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей).

Наразі, ці провадження приєднані до основного кримінального провадження.

Триває подальше досудове розслідування для з’ясування усіх обставин даної події.

Нагадаємо, 31 липня, прокуратура Закарпаття зареєструвала кримінальне провадження щодо ймовірного жорстокого поводження з вихованцями у дитячому притулку смт Батьово, що на Берегівщині.

Також додамо, що нещодавно 4 дітей втекли саме з цього дитячого будинку. У мережі поширюють інформацію, що саме через погане поводження з ними, тому випадки втечі тут не рідкість.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM