У США вбито молоду дівчину з Львівщини (фото)

Чоловіка 23-річної Тетяни Гужви, звинувачують у вбивстві українки. Про це пише “UaPost.us”.

Департамент поліції міста Вісконсин-Делс повідомив, що Тетяна Гужва була знайдена мертвою в будинку, на бульварі Вашингтон, у четвер увечері. Поліція заарештувала її чоловіка, 31-річного Фуада Пашаєва, як підозрюваного у справі.

За попередньою інформацією, Пашаєву у січні вже було пред’явлено обвинувачення у домашньому насильстві в 11 пунктів, жертвою якого була Тетяна. Ця справа знаходиться  в окружному суді Колумбії. Були пред’явлені наступні обвинувачення — придушення, незаконнея позбавлення волі, нищення майна, напад та інші п’ять пунктів неправомірної поведінки.

Тетяна Гужва звернулася у поліцію 3 січня, тому що боялася, що Пашаєв збирається її вбити, згідно з кримінальною скаргою. Вона сказала, що вони прожили разом три роки, впродовж яких споживання алкоголю Пашаєвим зростало, а з ним — насильство.

У серпні вона повідомляла поліції, що він був п’яний і схопив її за шию та почав душити. Того ж місяця її щеня Шитцу “раптово зникло”, і вона вважала, що Пашаєв убив тварину.

Тетяна Гужва повідомила у заяві, ще у грудні, що коли Пашаєв знову був п’яний, він тричі вдарив її у спину. Першого січня він кинув у неї сковорідку, тому що галасувала дитина. У заяві від 2 січня також йдеться, що Пашаєв закривав Гужву у ванній кімнаті і  плескав воду їй в обличчя.

Третього січня, у день, коли Тетяна написала заяву на свого чоловіка, він сказав їй: “Якщо ти напишеш повідомлення ще комусь, я вб’ю тебе”, — йшлося у заяві. Потім він зламав телефон, жбурнувши його на дерев’яну підлогу. Вона повідомила поліції, що боїться за безпеку дитини та свою власну безпеку.

4 січня Пашаєва було звільнено під заставу у $ 10,000. Йому було заборонено наближатися до Тетяни та  їхньої 1-річної дитини. Його також зобов’язали дотримуватися абсолютної тверезості. У середу  відбудеться слухання за січневими обвинуваченнями.

Поліція заявила, що остаточних результатів аутопсії, які визначать причину смерті Тетяни, впоки що немає. Пашаєв зараз перебуває у в’язниці Колумбійського округу, в очікуванні офіційного обвинувачення у смерті Тетяни Гужви.

Як нам стало відомо, дівчина з Дрогобича, зікінчила Львівську комерційну академію, у жовтні 2015 року переїхала у Вісконсин.

 

Читайте також:   На об’їзній дорозі Львова сталася смертельна аварія (відео, фото)

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!