У столиці комплексно перевіряють Національний інститут раку

МОЗ ініціювало комплексну перевірку Національного інституту раку після виявлених порушень. Про це повідомили у пресслужбі відомства.

“7 листопада 2019 року, представники МОЗ України взяли участь у виїзному засіданні Комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування на базі Національного інституту раку. Учасники ознайомилися з організацією та показниками роботи закладу за останні 4 роки, роботою відділення променевої терапії, відвідали недобудовані корпуси. На засіданні перший заступник міністра охорони здоров’я України Андрій Семиволос оголосив рішення МОЗ України провести комплексну комісійну перевірку Національного інституту раку”, — йдеться у повідомленні.

За даними Міністерства, перевірка триватиме впродовж місяця. На цей час директорку закладу Олену Колесник було усунено від виконання обов’язків.

“На цей час обов’язки директора буде виконувати заступник з організаційно-методичної роботи Андрій Лукашенко”, — додали у міністерстві.

Також у МОЗі зазначили, що найближчим часом на інститут раку чекають зміни.

“Заклад буде реорганізовано у некомерційне підприємство. У 2020 році всі медичні заклади, що надають спеціалізовану медичну допомогу, перейдуть на оплату за договорами з Національною службою здоров’я України та для цього вони мають, перш за все реорганізуватись у некомерційні підприємства”, — пояснили у пресслужбі. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!