У столиці митники знайшли понад кілограм кокаїну в череві наркокур’єра (фото)

 

Понад 1 кг кокаїну намагався ввезти на територію України 45-річний європеєць у власному череві, який прилетів через аеропорт «Бориспіль» авіарейсом з однієї з країн Євросоюзу.  Про це у п’ятницю, 30 квітня, повідомили Держмитслужбі України.

Київська митниця Держмитслужби спільно з СБУ та ОКПП «Київ» провела заходи із знешкодження контрабандного каналу ввезення з Євросоюзу наркотиків так званими наркокур’єрами-«ковтачами» у власному череві.

Іноземець для проходження митного контролю самостійно обрав «зелений коридор», чим гарантував, що не переміщує заборонених товарів.

Однак, маючи грунтовні підстави сумніватися у його законослухняності, митники попередили громадянина про можливість застосування щодо нього виняткової форми митного контролю — особистого огляду.

Пасажир продовжував наполягати, що не переміщує нічого забороненого.

Після цього митники з залученням медичного працівника змушені були провести особистий огляд чоловіка.

 

Під час проведення комп’ютерної томографії виявилося, що в його черевній порожнині знаходиться 91 овальна капсула з невідомою речовиною.

Всередині виявлених капсул, вилучення яких відбувалось медикаментозним шляхом, впродовж майже доби (19 годин), знаходилася порошкоподібна речовина білого кольору загальною вагою брутто 1070,29 г.

Згідно проведеного експрес-аналізу наркотичних речовин, вилучений порошок містить у своєму складі кокаїн.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!