У столиці педофіл неодноразово ґвалтував 15-річну дівчинку та її 2-річного брата

Опубліковано 6 Травня 2019 о 19:15

За принципової позиції Київської місцевої прокуратури № 7, до 15 років позбавлення волі засуджено педофіла, який вчиняв насильницькі дії сексуального характеру відносно двох неповнолітніх дітей. Про це інформують у прес-службі столичної прокуратури.

Зловмисник, проживаючи в цивільному шлюбі з жінкою та її двома дітьми, користуючись перебуванням матері на роботі та її довірою до нього, неодноразово ґвалтував 15-річну дівчинку та її 2-річного брата. Інкриміновані кримінальні правопорушення злочинець вчиняв з застосуванням насильства та з погрозами отруїти матір дітей.

Одним з вагомих доказів цих злочинів стали результати комплексних судово-психологічних експертиз потерпілих.

За результатом судового розгляду, Подільський районний суд міста Києва підтримав позицію прокурора, визнав чоловіка винним в інкримінованих злочинах та засудив до максимального покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 4 ст. 152 (зґвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки); ч. 3 ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприроднім способом, що спричинило особливо тяжкі наслідки), ч. 1 ст. 156 (вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку), ч. 2 ст. 156 (вчинення розпусних дій щодо малолітнього).

До вступу вироку у законну силу суд залишив обвинуваченого під вартою.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM