У столиці проходить марш за клімат (відео)

Вулицями у центрі української столиці проходить частина Міжнародного маршу за клімат, пише “Уніан”. Учасники вимагають захищати довкілля і перейти до 2050 року на 100 % відновлювальних джерел енергії.

На акцію в Києві зібралося декілька сотень людей з різних міст, організатори розраховують на понад одну тисячу учасників.

Фото: “УНІАН”

У Києві учасники міжнародного маршу захисту клімату, приуроченого до спеціального саміту ООН з питань клімату, що відбудеться 23 вересня у Нью-Йорку, перекрили проїжджу частину вулиці Грушевського.

Мітингарі української складової Маршу заявили ряд вимог до влади, а саме: оголосити про національний курс переходу на 100 % відновлюваних джерел енергії та поступово досягати його до 2050 року; відмовитись від будівництва нових електростанцій на викопному паливі та визначити шлях до повної декарбонізації економіки України; повною мірою використати потенціал енергозбереження в усіх секторах; розвивати громадський електротранспорт та велоінфраструктуру у містах; заборонити використання, імпорт та виробництво одноразового посуду, пакетів.

Марш розпочався на Михайлівській площі, пройшов вулицями Трьохсвятительською та через вулицю Михайла Грушевського дійшов до будівлі Кабінету міністрів.

Учасники вимагають захищати довкілля і перейти до 2050 року на 100 % відновлювальних джерел енергії. Крім того, учасники акції закликали відмовитися від споживання м’яса. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!