У СТРЦ «Спартак» зняли відео для Садового та подарували рожеві окуляри

У спортивно-торгово-розважальному центрі “Спартак” записали відео для мера Львова Андрія Садового у відповідь на його зауваження, що в цьому СТРЦ немає досить спорту.

Відповідне відео опублікувала, у “Facebook”, Роксолана Пиртко сьогодні, 11 лютого. У відеоролику провели коротку віртуальну екскурсію щодо частини спортивних функцій СТРЦ.

“Цим відео ми доведемо вам, що в “Спартаку” є все для спорту і навіть більше”, — звернулася Роксолана Пиртко до мера.

Зокрема, вона показала бігові доріжки, 50-метровий басейн і ігрову залу, де тренуються всі клієнти мережі, діти із сусідніх шкіл, а також футбольна команда СТРЦ “Спартак”.

У кінці ролику від усієї команди було висловлено бажання подарувати міському голові рожеві окуляри.

Нагадаємо, у п’ятницю, 7 лютого, під час засідання виконавчого комітету Львова Андрій Садовий дав доручення дослідити питання щодо СТРЦ “Спартак”.

“У мене є питання. На сесії міської ради ми колись розглядали питання, яке стосувалося цього комплексу. Наскільки я знаю, відбувся конкурс, який проводила обласна рада. Цей конкурс мав завдання з точки зору спорту на території колишніх басейнів. Коли ви зараз туди прийдете, то побачите там торговий комплекс, але не побачите спорту. Тому я попросив би підняти всі матеріали, які стосувалися конкурсу, запросимо на засідання виконавчого комітету членів конкурсної комісії та публічно виведемо на екран рішення, яке було прийняте тоді, і покажемо факт — те, що є зараз. У мене є велике запитання: чому публічні конкурси, які відбуваються на території міста, не доводяться до кінця, і всі про це мовчать? Я пропоную перенести розгляд цього питання. А коли будемо розглядати питання конкурсу, ми до нього повернемось. Так буде чесно. Тому що взяти ділянку, взяти майно на пільгових засадах під великим прапором спорту і зробити там повноцінний торговий центр, віддавши лише декілька відсотків під спорт, — нечесно. Треба це питання переглядати і доплачувати у бюджети різних рівнів декілька десятків мільйонів, або ж приймати інші рішення”, — зазначив Садовий.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!