У судді на Львівщині діагностували COVID-19

Опубліковано 30 Червня 2020 о 18:18

У судді Бориславського міського суду Львівської області, підтвердили діагноз Covid-19. Про це повідомили у пресслужбі суду та закликали утриматись учасників та відвідувачів від вівдвідування приміщення.

“Наполегливо просимо учасників судових процесів та відвідувачів, утриматись від відвідування приміщення суду. Справи, які призначені до судового розгляду в Бориславському міському суді Львівської області знято з розгляду. Про дату та час наступних судових засідань учасники судових проваджень будуть повідомлені судовими повістками”, — йдеться у повідомленні пресслужби.

З метою безпечного перебування в приміщенні суду відповідними службами проведено дезінфекцію приміщень суду, вжито заходів до самоізоляції осіб, вживаються заходи до тестування всіх працівників суду.

Учасникам судових засідань, участь яких не є обов’язковою, просять звертатись до суду електронною поштою, через особистий кабінет в системі «Електронний суд», поштовим зв’язком, факсом із заявами про розгляд справ у їхній відсутності за наявними в справі матеріалами.

У пресслужбі зазначено, що штатна чисельність суддів Бориславського міського суду Львівської області — 3 посади, проте фактична чисельність суддів — 1 посада.

Згідно даних, розміщених на сайті, в. о. голови Бориславського міського суду — Слиш Андрій Теодорович. Однак, у пресслужбі цього не підтверджують і прізвища не називають.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM