У суді скасували вирок жінці, яка заморила голодом однорічну дитину

За апеляцією прокуратури суд скасував вирок киянці, яка заморила голодом свого однорічного сина. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури міста Києва, пише “УНН”.

“Прокуратура міста Києва в апеляційній інстанції домоглася скасування вироку суду першої інстанції, яким жінку, яка заморила голодом 1-річного сина, засуджено до 8 років позбавлення волі”, — йдеться в повідомленні.

Суд першої інстанції не знайшов підстав вважати дії обвинуваченої як умисне вбивство малолітньої дитини, а кваліфікував їх як залишення у небезпеці. За цієї статтею суд призначив горе-матері покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

Столична прокуратура оскаржила вирок в апеляційному порядку, категорично не погоджуючись з кваліфікацією злочину та з призначеним покаранням через його м’якість.

За результатом розгляду апеляційної скарги прокурора Київський апеляційний суд скасував вирок Голосіївського райсуду столиці, а кримінальне провадження направив на новий судовий розгляд у той же суд в іншому складі суду.

Крім того, на цьому ж засіданні, Київський апеляційний суд продовжив обвинуваченій запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!