У Тернополі капелани обвінчали капітана ЗСУ та волонтерку (фото)

Опубліковано 26 Листопада 2019 о 10:27

Подружжя родом зі Львова, познайомились у 2016 році, через соцмережі. Сергій тоді шукав волонтерську допомогу для свого дивізіону в АТО. Тетяна допомагала військовому підрозділу, в якому служив Сергій, передавала речі першого вжитку, маскувальні сітки.

Знайомство з часом перейшло у дружбу, а чергова зустріч запалила вогники обох сердець. Військовий через три роки все ж завоював серце Тетяни, і молодята нещодавно розписалися.

Про таїнство вінчання домовились з капеланом Володимиром Андрухівим, котрий щойно повернувся зі Сходу.

Вінчання було здійснене в духовному центрі Тернопільської артилерійської бригади, з участю старшого військового капелана Тернопільської області В’ячеслава Кізілова з дотриманням військових традицій.

На подію з’їхалися рідні, друзі наречених. З найщирішими побажаннями новостворену сім’ю привітав комбриг Тернопільських артилеристів, полковник Сергій Баранов.

Варто додати, що батько Тетяни в минулому також військовий, льотчик-винищувач бойової авіації, тому їй не звикати до військової термінології, а також буде що згадати і кому розповісти молодятам у новому сімейному колі.

У Тернополі капелани повінчали капітана ЗСУ із волонтеркою.Подружжя родом зі Львова, познайомились у 2016 році через…

Gepostet von Синодальне управління військового духовенства Православної Церкви України am Montag, 25. November 2019

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!