У Тернополі правоохоронці вилучили 2900 літрів фальсифікованого алкоголю (фото)

В Тернополі правоохоронці припинили діяльність алкогольного цеху. Продукцію зловмисники реалізовували на території кількох областей. Про це інформує Управління захисту економіки в Тернопільській області.
  
Задокументована діяльність міжрегіональної групи осіб, які на території міста Тернополя організували підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю. Встановлено, що виготовлена з порушенням встановлених технологічних норм продукція реалізовувалася також на території сусідніх областей.
 
За результатами проведення санкціонованих обшуків на території Тернопільської та Закарпатської областей було вилучено фальсифіковану алкогольну продукцію та знаряддя злочину, зокрема: 500 літрів спирту, 4840 пляшок ємкістю 0,5 літра готової контрафактної продукції відомих торгових марок, 5000 марок акцизного податку з ознаками фіктивності, обладнання для виготовлення і розливу фальсифікату.
 
Незаконне виробництво сурогату здійснювалося в антисанітарних умовах із компонентів сумнівної якості. Ступінь загрози  життю та здоров’ю споживачів встановлюється.
 
Кримінальне провадження розпочато за частиною першою статті 199 та частиною другою статті 204 ККУ.
 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!