У Тернополі ресторан на вихідні перетворюється на релігійну організацію “Братство лисих”

У Тернополі уже другі заборонені вихідні працює ресторан “Леліва”, який на суботу та неділю перетворюється на трапезну релігійної організації “Братство лисих”, яка годує своїх так званих “парафіян”. Про це йдеться, 21 листопада, у сюжеті “ТСН.19:30”.

Поруч відкривається монастир, який ще у п’ятницю був хостелом, де збираються незвичні віряни, які називають себе “протестантами проти карантину”.

Члени “Братства Лисих”, які їдять у трапезній, кажуть, що вони хоч не лисі, але солідарні з братством.

Офіціант Сергій повідомив, що уже другі вихідні годують голодних та приймають утомлених. За законами їхнього братства відмовити не можуть нікому, бо “служать протестантам карантинних вихідних”.

Засновник “Братства лисих”, власник двох ресторанів, ідейний натхненник трапезної, борець з карантинними вихідними, підприємець Тарас Ковальчук з кіпою документів чекає на черговий рейд поліцейських без остраху.

“Є заява від власника приміщення, що він не заперечує про використання його приміщення для релігійної організації, на зібрання і у нас є договори про те, що на вихідні дні релігійна організація в цих приміщеннях засідає”, — пояснив ресторатор.

До того ж збори “лисого братства” проведені, статут затверджений, подання на реєстрацію релігійної організації в державні органи надіслано.

“Це питання відповіді на абсурдність дій уряду. Ми робили пікети, ми робили протести, ми писали звернення, ми говорили з облдержадміністрацією, ми казали: “Люди, не вводьте карантин вихідного дня, бо це реально біда для нашого бізнесу”. Але нас ніхто не хоче чути”, — каже Тарас Ковальчук.

Правоохоронці навідуються із перевіркою, але в заклад потрапити не можуть і покидають його, не зафіксувавши порушення карантину вихідного дня. Власник ресторану довів, що перед ними засновник релігійної організації, яка очікує на реєстрацію, але уже діє. Тому заходити на релігійне зібрання зараз недоречно.

Сам ресторатор запевняє, що у закладі дотримуються усіх санітарних вимог і від початку пандемії COVID-19 у жоден працівник не захворів.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!