У Тернополі з дитячого майданчика зникла 5-річна дитина (фото, відео)

 

Дитину знайдено.

Працівники поліції розшукують п’ятирічну Іринку, мешканку Тернопільського району. Дитина, близько 13:00 год, зникла з дитячого майданчику. Про це повідомили у пресслужбі обласної поліції.

Вона разом з мамою приїхала до Тернополя в гості й залишилася гратися у дворі на вулиці Богдана Лепкого, 14. Проте, коли мама повернулася, дитини на майданчику уже не було.

Прикмети: У дівчинки коротке світло-русяве волосся, зібране у хвостик. Вона була одягнута в чорні лосини, оливковий светр з-під якого видно сірий гольф.

 

Оновлення: як з’ясувалося, дитина спочатку гралася у дворі, а потім пішла до сусіднього будинку. Її в куточку, у під’їзді, вже на вулиці Київській побачила пенсіонерка. Жінка вирішила, що це сусідська дитина і впустила її до себе. Сусідам залишила записку, що дитина знаходиться в неї. Іринка в гостях заснула.

За деякий час прийшла онучка жінки і розповіла, що бачила оголошення про те, що поліція розшукує дану дитину. Вони одразу ж повідомили про це на лінію “102”.

Усі, хто бачив дівчинку, телефонуйте на лінію “102” або за номерами: 27-11-70, 0672591518 (чергова частина), 0989683325 (номер мами).

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!