У Тернополі заборонять рух громадського транспорту

Опубліковано 21 Березня 2020 о 14:30

У Тернополі було прийнято рішення призупинити роботу громадського транспорту з 23 березня 2020 року. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

З 23 березня, у Тернополі здійснюватимуть перевезення виключно працівників медичних установ, аварійних та комунальних служб, правоохоронців та інших служб, які повинні забезпечувати життя міста в умовах карантину. Такі спеціальні перевезення здійснюватимуться за тролейбусними маршрутами № 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11 та автобусними маршрутами № 1А, 5А, 6, 8, 23, 25, 35, на кожному з яких буде спеціальна табличка «Спеціальні перевезення» із червоним хрестом.

Перелічені категорії осіб зможуть скористатися спецрейсами за наявності спеціального посвідчення та медичної маски. Допоки спеціальні посвідчення на стадії виготовлення, то у наступні декілька днів працівники із зазначених категорій, для проїзду у транспорті, повинні мати для проїзду документ, який ідентифікує особу (паспорт) та довідку чи посвідчення з роботи для надання права на проїзд.

«Через декілька днів для працівників вищевказаних установ ми розробимо проїзні для користуванням спецтранспортом, — розповідає начальник управління транспортних мереж та зв’язку Олег Вітрук. — Медики, які задіяні до боротьби з коронавірусною інфекцією, отримають спеціальні проїзні квитки, які даватимуть право на безкоштовний проїзд».

Як зазначає Олег Вітрук, впродовж наступних днів, буде здійснюватися моніторинг охоплення людей, і перелік маршрутів може бути скоригований відповідно до потреб. Тож за змінами слідкуйте на сайті Тернопільської міської ради.

Щодо перевезення працівників до підприємств та організацій, які працюють, але не відносяться до вказаних категорій, перевезення можуть здійснюватися за рахунок коштів роботодавця, шляхом укладення окремих договорів з тими чи  іншими перевізниками за умови дотримання санітарних норм.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM