У трьох школах Львова планують відремонтувати басейни

Опубліковано 10 Липня 2019 о 14:00

Вчора, 9 липня, у міському управлінні освіти повідомили, що цього року коштом міста буде відремонтовано три басейни у школах. Про це повідомила прес-служба міської ради.

Загалом, у навчальних закладах міста є 28 басейнів, з яких ще 9 потребують капітального ремонту. 

Читайте також: Очільник “Варти 1” Ігор Зінкевич розповів, чому вартО боротися за зміни у країні (ФОТО)

Серед цих басейнів є 19 діючих та 9, що потребують капітального ремонту. З них у ремонті є три басейни: СЗШ № 86, № 29, № 72. Крім цього, у попередні роки виготовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт 4-х басейнів: у ПШ «Первоцвіт», ліцеї ім. І. Пулюя, СЗШ № 43 та ДНЗ № 57.

Вартість капітального ремонту одного басейну в школі становить близько 9 млн грн. Загалом на ремонт басейнів у 2019 році передбачено кошти в сумі 2,4 млн грн (для ремонту басейнів у СЗШ № 86, 29, 72).

У 2019 році на галузь освіти в бюджеті передбачено 227,3 млн грн, що включає в себе кошти на відновлення роботи дошкільних навчальних закладів, які тривалий час не використовувались за призначенням, капітальні ремонти басейнів, спортивної інфраструктури (майданчики, стадіони та спортивні зали), ремонт та заміна вікон, санвузлів, харчоблоків, ремонти інженерних мереж (опалення, вентиляція, каналізація, водопостачання) та інші необхідні роботи.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM