У тролейбусах перевозитимуть лише сидячих пасажирів: пенсіонерів просять утриматися від поїздок у години «пік»

Після переходу Рівного до жовтої карантинної зони через коронавірус, у тролейбусах обмежують кількість пасажирів. Братимуть тепер лише “сидячих” пасажирів.

Як повідомили “Варта1” у КП «Рівнеелектроавтотранс», мають законні підстави для цього: рішення Комісії ТЕБ та НС міста Рівного від 22 вересня та Постанову Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236.

«Після переходу Рівного до жовтої карантинної зони, спричиненого збільшенням кількості заражень коронавірусом, ми змушені повернутися до непопулярного заходу — обмеження кількості пасажирів у тролейбусах сидячими місцями.

Обмеження кількості пасажирів — це велика неприємність як для вас, так і для нас як перевізника, однак ми жодним чином не можемо на це повпливати. Будь-ласка, не виливайте негативні емоції на кондукторів та водіїв — вони працюють для вас, і лише виконують розпорядження органів влади!

Велике прохання до пенсіонерів: ми шануємо ваше заслужене право на проїзд, але просимо утриматися від поїздок без нагальної потреби у ранкові та вечірні години, коли більшість рівнян їде на роботу та повертається з роботи додому», — наголошують у КП «Рівнеелектроавтотранс».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!