У ТРЦ встановлять спеціальні камери для контролю за дотриманням маскового режиму та соціальної дистанції, — МОЗ

В Україні найближчим часом будуть встановлені спеціальні камери у торговельних центрах на рівні областей країни, які дозволять побачити, скільки людей не використовують маски, чи дотримуються соціальних дистанцій. 

Як інформує «Варта1», про це в інтерв’ю “Ліга” розповів головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Ігор Кузін.

Як зазначив Кузін, «у разі погіршення епідеміологічної ситуації будуть доволі часті візити до областей, до окремих закладів, щоб ми пояснювали або на місці переконувалися в тому, що норми працюють ефективно. Проводитимемо виїзні засідання комісії ТЕБ і НС на рівні областей. ВООЗ запустить найближчим часом пілот про деперсоналізований моніторинг стану ситуації з дотриманням протиепідеміологічних вимог.

Будуть встановлені спеціальні камери у торговельних центрах на рівні областей країни, які дозволять побачити, скільки людей не використовують маски, чи дотримуються соціальних дистанцій».

Він також відмітив, що «за час перебування в Україні в “зеленій” зоні бачимо багато порушень. Тут будемо працювати з Нацполіцією, щоб забезпечити більш активний контроль за дотриманням маскового режиму. Наприклад, за вчорашню добу було всього накладено 583 постанови за порушення маскового режиму. Загалом, здається, з травня було накладено 350 000″, — повідомив санлікар.

Чиновник нагадав про заборону перебувати без захисної маски в громадських місцях і транспорті.

“Працівник Нацполіції може виносити відповідну постанову лише у випадку, якщо не дотримується ця норма. Такий механізм є і повинен працювати в Україні, він працює в усьому світі”, — наголосив він.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!