У Трускавці 62-річний чоловік занедужав на кір

Опубліковано 9 Квітня 2019 о 10:00

Небезпечна інфекційна недуга, яка з кінця минулого року вкладає сотнями недужих на лікарняні ліжка — кір — після кількох тижнів затишшя в курортному Трускавці несподівано дала про себе знати. Хворобу підхопив чоловік, 1958 року народження.

Як поінформував, 8 квітня, на оперативній нараді в мерії міста, головний лікар міської лікарні Ігор Стасик — за понад 30 років його медичної практики таких випадків в оздоровниці зафіксовано не було, пише видання “djerela.com.ua”. Однак, як жартує медик: «Як коханню будь-який вік підвладний — так і хвороба не вибирає, в якому віці вражати пацієнтів!».

“Зі скаргами на погане самопочуття та підвищену температуру тіла 62-річний місцевий мешканець звернувся по медичну допомогу до наших ескулапів. Відтак, трускавецькі медики хворому виставили діагноз кір. Наразі, стан хворого середнього ступеня важкості”, — поінформував пан Стасик.

Одужання чоловіка в руках лікарів — 62-річний пацієнт проходить курс лікування в стаціонарі стебницької інфекційної лікарні. За словами Ігоря Стасика, курортному місту вдалося відбити атаку кору. Заслуга в цьому масової вакцинації школярів мобільними бригадами медиків, які на початку березня оперативно вирушили в усі навчальні заклади Трускавця.

“Наслідком такої кампанії стала вакцинація понад 800 школярів оздоровниці. Завдяки таким крокам ми значно знизили градус захворюваності серед дитячого населення. Відтак, починаючи з середини березня, у Трускавці не зафіксовано жодного випадку кору серед дітей. Поодинокі випадки цієї недуги були виявлені лише серед дорослого населення”, — підкреслив пан Стасик.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM