У центрі Львова попрощалися з загиблим на Сході Євгеном Тоненьковим (фото, відео)

Сьогодні, біля пам’ятника Т. Г. Шевченку львів’яни зустріли похоронний кортеж з Євгеном Тоненьковим. Про це повідомляє “Варта1”.

Поховання “Сталкера” Євгена Тоненькова відбудеться у п’ятницю, 28 грудня, у селищі Розділ, Львівської області, Миколаївського району. Чин Похорону розпочнеться о 12:00 год.

Нагадаємо, Євген Тоненьков загинув у зоні проведення бойових дій, внаслідок кульового поранення в голову. Поруч з Євгеном була його дружина Мар’яна. Вона військовий медик. Як і чоловік, з початку війни на Донбасі пішла на фронт добровольцем.

Мар’яна живе у Роздолі, Миколаївського району, селище називають також Старий Розділ. Працювала фельдшером на швидкій. Коли в Україні почалася війна, зголосилася допомагати пораненим на фронті. Там і познайомилася з Євгеном. Молодята оселилися у Старому Роздолі. Мають трирічного сина Олександра.

Євген народився у 1990 році у Маріуполі. Він служив у складі 109-го батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, що дислокується у Коломиї, а раніше був бійцем батальйону «Донбас». 

Фото та відео: “Варта1″

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!