У вагоні поїзда “Київ–Ужгород” пасажирка народила хлопчика

На залізничні станції «Тернопіль» жінка народила дитину у вагоні поїзда “Київ–Ужгород”. Медики у вагоні надали породіллі всю необхідну допомогу та відвезли її з новонародженим сином у Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр “Мати і дитина”.

Як повідомляє «Файне місто», провідник поїзда завчасно повідомив диспетчерів тернопільського залізничного вокзалу, що у вагоні перебуває вагітна жінка, яка погано себе почуває, і вони викликали “швидку”.

Жінка народила дитину в поїзді. Медики у вагоні надали породіллі всю необхідну допомогу та відвезли її з новонародженим сином у Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр “Мати і дитина”.

Жінка їхала з консультації з Києва, і в дорозі народилося дитя. Але в нього є вроджена вада серця. Ми зробили ЕХО серця в обласній лікарні, консультувала кардіолог. У Києві ще під час вагітності жінки діагностували, що дитина оперативному лікуванню не підлягає. Сама жінка почуває себе непогано. Зараз вирішують питання, як далі з ними бути, — розповіла медичний директор Тернопільського обласного клінічного перинатального центру “Мати і дитина” Валентина Якимчук.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!