У Верховній Раді ініціюють позачергову сесію, задля ухвалення закону про боротьбу з педофілією

Опубліковано 21 Червня 2019 о 15:45

Наступного четверга, 28 червня, у Верховній Раді ініціюють позачергове засідання щоб ухвалити два законопроекти, які спрямовані на боротьбу з педофілією. Про це повідомляє “ZIK”.

На позачерговому засіданні Олег Ляшко пропонує ухвалити два закони. Один із них — проект закону № 6607 (про внесення змін до деяких законів України (щодо впровадження Єдиного реєстру осіб засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього) — про відкритий реєстр педофілів.

А також законопроєкт № 6449 (про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за злочини, вчинені щодо малолітньої чи малолітнього, неповнолітньої чи неповнолітнього та особи, яка не досягла статевої зрілості) про хімічну кастрацію педофілів. 

«За минулі п’ять місяців в Україні майже 160 дітей постраждали від сексуальних злочинів. Лише минулої доби на Запоріжжі нелюд зґвалтував трирічну дитину», — заявив Ляшко.

Він нагадав про інші злочини проти дітей, зокрема, трагедією, що сталася із 11-річною Дарією Лук’яненко.

Нардеп закликав відкинути політичні питання та суперечки і зібрати необхідні 150 підписів за проведення позачергової сесії, щоб зупинити епідемію насильства проти українських дітей.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM