У відділі освіти заперечують факт падіння першачка у вигрібну яму туалету (фото)

 

У селі Забрідь, Хустського району, Закарпатської області, першокласник не провалювався у шкільний туалет, а лише вступив у нечистоти. Про це повідомили в коментарі “УНН”, у відділі освіти, молоді та спорту Хустської районної державної адміністрації після появи інформації, що першокласник провалився у вигрібну яму з фекаліями.

“Дитина лише вступила в фекалії, та після того, як вчитель помив взуття дитини, приступила до навчального процесу. Відповідно до повідомлення мами, притензій ні до класного керівника, ні до дирекції школи, ані до відділу освіти у неї немає”, — повідомили у відділі освіти.

У відділі РДА також зазначили, що проблема внутрішніх вбиралень у районі не нова, адже десятиліттями цьому питанню не приділялась належна увага, і тому, до кінця цього року,у Хустському районі планують реалізувати 9 проектів у цій сфері загальною вартістю більш ніж 8 млн грн.

Нагадаємо, що про факт падіння дитини до вигрібної ми повідомив журналіст Роман Келеман.

“У п’ятницю, 13.09.2019 року, у с. Забрідь, Хустського району, у Забродській школі першокласник школи впав у вигрібну яму шкільного туалету. На щастя, його друзі, однокласники побігли за вчителями, аби ті врятували школяра, який провалився у туалет. Дитину врятували, витягнувши з шкільних фекалій. Всі батьки шоковані таким випадком, а викладачі, як завжди, замовчують стан шкільного туалету, щоб їх не звільнили. І це вже не перший випадок у районі, коли школярі молодших класів провалюються у вигрібні ями”, — повідомив Келемен.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!