У Вінниці працівники автомийки вирішили покататись на електрокарі клієнтки

Працівники автомийки вирішили без дозволу  покататися на машині клієнтки та покинули авто на трасі, коли в того закінчився заряд батареї. Це сталося, коли власниця Кароліна Мялківська пила каву з подругою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Коли вона повернулася, то не побачила на мийці ні свого авто, ні хлопця, котрому віддала ключі. “Ми підходимо і питаємо: хлопці, а де машина? Всі стоять, мовчать, тобто ніхто мені відповісти не може. У мене зразу сльози, паніка”, – розповіла потерпіла. Власник мийки вибачився та розповів, що його працівники машину вкрали. 

Інформацію про випадок одразу ж передали в поліцію. Патрульні знайшли електромобіль покинутим посеред дороги в 15 км від Вінниці. В салоні заглухлого авто було двоє чоловіків добряче напідпитку. “Результат у 6 разів більший за норму”, – розповів про наслідки перевірки на вміст алкоголю в крові викрадачів поліцейський Сергій Вейт. Копи щиро дивуються тому, що ця пригода минула без ДТП, адже по всьому з’ясувалося, що горе-кермувальники ніколи не мав водійських прав. “До речі, він притягувався раніше до кримінальної відповідальності, тобто є особа, яка раніше судима за крадіжки”, – розповів начальник вінницької поліції Сергій Синявський.

Підозрюваний Володимир твердить, що цього разу нічого красти не планував, а хотів просто проїхатися, хоч і без дозволу. Пояснює, що електромобілі йому траплялися нечасто, тому й захотів використати таку можливість. “Дурість зробив”, – визнає він. Працівник і далі на робочому місці – обслуговує клієнтів. Власник мийки його з роботи поки що не звільнив, а суд запобіжний захід іще не обрав.

Поліцейські ж наголошують, що мийники нерідко користуються  машинами клієнтів, і подекуди це закінчується серйозними аваріями, тож автомобілістам радять краще витратити зайву годину, але машину без нагляду не залишати. 

 

Загрузка...