У вівторок на Львівщині поховають чотирьох загиблих пілотів (фото)

Опубліковано 9 Червня 2019 о 14:30

У понеділок, 10 червня, о 20.00 год., на в’їзді до міста Броди, Львівської області (у районі Червоних казарм), відбудеться зустріч тіл чотирьох загиблих пілотів (Ігора Мазепи, Владислава Попенка, Василя Романюка та Павла Дацюка), які загинули внаслідок авіакатастрофи вертоліту Мі-8, що сталася 29 травня, близко 23.30 год., під час нічного тренувального польоту в рамках планових навчань “День–Ніч”. Вертоліт впав та загорівся у лісі за 3 кілометри від села Сестрятин, Радивилівського району, Рівненської області.

Про це повідомляє “Цензор.НЕТ”.

Після зустрічі, о 21.00 год., буде проведений парастас у церкві Пресвятої Богородиці Покровительки України (біля військової частини). Зранку 11 червня, о 08.00 год., розпочнеться молебен та прощання в клубі військової частини, після чого відбудеться поховання військовослужбовців.

1. Ігор Ярославович Мазепа народився у 1970 році. Брав участь в АТО, починаючи з 2014 року. Полковник, льотчик 1-го класу, командир 16-ї окремої бригади армійської авіації “Броди”. У квітні 2014 був поранений в зоні АТО, у липні того ж року нагороджений орденом Данила Галицького. У жовтні 2015 був призначений на посаду заступника командира з льотної підготовки 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН у ДР Конго. З 2018 очолював бродівську бригаду. У нього залишилися дружина та син.

2. Владислав Валерійович Попенко народився 04.04.1995 року у Вінниці. Учасник АТО. Старший лейтенант, льотчик-штурман 16-ї окремої бригади армійської авіації “Броди”. З родини військовослужбовців: батько — військовий льотчик, мати — медсестра у військовому шпиталі. 2017-го закінчив Харківський Національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба (бакалавр, спеціальність “Військове управління”), після чого поступив на службу в 16-ту бригаду. У 2018 виконував польоти на бойовому вертольоті в зоні АТО/ООС. У нього залишились батьки і молодший брат. 

3. Василь Миронович Романюк народився у 1971 році. Мешканець міста Броди, Львівської області. Капітан, бортовий авіаційний технік-інструктор 16-ї окремої бригади армійської авіації “Броди”. Закінчив Харківський Національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба. У нього залишилися дружина та двоє дітей.

4. Павло Юрійович Дацюк народився у 1994 році у селі Гаї, Пустомитівського району, Львівської області. Старший лейтенант, бортовий авіаційний технік 16-ї окремої бригади армійської авіації “Броди”. Закінчив Харківський Національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM