У Винниках люди змушені розчищати снігові замети кіньми: там нарікають на приєднання міста до Львова

Після приєднання до Львова громада Винник змушена розчищати снігові замети кіньми. Мешканців міста  залишили напризволяще у боротьбі зі стихією. Про це повідомляє Винниківський вісник, передає “Варта1”.

За інформацією видання, один із чиновників ЛМР нещодавно розповідав про те, як комунальники ведуть боротьбу зі снігом на території Винник. Називав кількість техніки, кількість вулиць. Однак, мешканці міста, станом на 18 лютого, досі потерпають від снігу.

“Навіть на центральній вулиці Винник тротуари у снігу. Їх ніхто не чистить! Що вже казати про інші вулиці, де люди змушені ходити дорожнім полотном, яке «розбили» за час снігопадів машини. Вони ризикують своїм життям. А минулого вечора на вулиці Івана Франка ще й не було світла — не горіли ліхтарі! Та люди все ж ішли посеред машин, бо тротуари не чищені. Вони змушені йти, бо треба їм на роботу, в поліклініку, в крамниці. Дітям у садочки та школи. Куди ж вони подінуться?”, — пише Винниківський вісник.

Читайте також:   Микола СКРЯБІН: «На Олімпіаді в Нагано у мене був великий емоційний підйом»

Видання також повідомляє, що в останні 5 років до приєднання Винник до Львова комунальні служби працювали майже ідеально.

“Навіщо ж було приєднувати Винники до Львова, коли тамтешні чиновники не дають ради зі своїми проблемами? Вони сподіваються на те, що люди й без них дадуть собі раду. Що скоро настане відлига й питання снігу відпаде саме по собі. Але так не буде. Бо погано розчищені вулиці це — переломи рук і ніг у людей та дітей, це — постійні ДТП”, — йдеться у повідомленні.

Люди пробують самотужки рятуватися. Так, як мешканці вулиці Крива, у Винниках. Послуги трактора для них занадто дорогі. То вони й замовили коней.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

 

 

%d bloggers like this: