У Винниках внаслідок реформи освіти на вулиці опиниться 140 дітей?

Вчора, 7 травня у залі Винниківської Санаторної Школі-Інтернат відбулися збори, де обговорювали реформу в освіті та як вона вплине на діяльність самої школи. Про це інформується на сторінках школи.

На зборах були присутні – директор Лілія Свистович, колектив школи-інтернат, мер Винник Володимир Квурт, представники громадськості та небайдужі винниківчани. На зборах була і начальник департаменту освіти ЛОДА Любомира Мандзій.

Нагадаємо, що у Винниківській Санаторній Школі-Інтернат навчається біля 400 учнів, 140 з яких постійно  проживають та харчуються в школі. 

Як зазначила директор школи, Лілія Свистович: “У нас в школі навчається 10 дітей-сиріт, решта 130 дітей – це діти, що проживають в різних районах області та інших областях, а також ті, які відносяться до незахищених категорій.” – повідомляє директор.

Через обмеження фінансування для одного з найкращих шкільних закладів Львівщини діти можуть опинитись на вулиці. Чому так сталось – невідомо. Винниківчани започаткували навіть своєрідний флешмоб #Врятуй Школу.

“Цією школою пишаються не лише у Винниках, Львівській області і в Україні, але й за кордоном (до речі, відсутність необхідних коштів ставить під загрозу проведення запланованих на літо щорічних міжнародних заходів). Інноваційні ідеї, що їх регулярно впроваджує директор ВСШІ Лілія Свистович, мають бути прикладом для наслідування, а не приводом для бюрократичної розправи. Замість пошуку номенклатурних причин задля припинення діяльності ВСШІ потрібно знайти шляхи, як допомогти розвивати школу задля укріплення її іміджу. ” – пише Олексій Графф, 
головний редактор арт-дайджесту «Солонеба».

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!