У Залізничний район Львова з червня планують подавати воду без хлору

 

Львів відмовляється від використання рідкого хлору для дезінфекції води. За підрахунками  «Львівводоканалу», вже 68 % львів’ян отримують воду без хлору. Це Личаківський, Франківський, більша частина Шевченківського та частина Сихівського районів, повідомили в міській раді.

Натомість вже з червня планують подавати воду без хлору у Залізничний район. Для цього підприємство проводить планомірну реконструкцію насосних станцій. Зокрема, на станції Будзень-3, щоб перевести її на альтернативний спосіб дезінфекції води за допомогою гіпохлориту натрію.

 

Відтак після завершення усіх робіт, дезінфіковану воду не рідким хлором, а гіпохлоритом натрію, отримуватимуть мешканці таких вулиць: Повітряна, Сяйво, Чижевського, Моторна, Сірка, Потебні, Суботівська, Нечая, Косинського, Широка, Олешківська, Кондратюка, Гайова, Курмановича, Лукича, Церетелі, Самбірська, Дрогобицька, Лютнева, Флінти, Величка, Ряшівська, Головатого, Караджича, Патона й інші.

Окрім цього до списку увійшли такі вулиці: Городоцька (парна сторона від № 166, непарна сторона від № 241 і до кінця вулиці), Виговського (від початку вулиці до № 70 по парній стороні і до № 31 по непарній стороні), Любінська (парна сторона від № 48, непарна сторона від № 71 і до кінця вулиці) та інші.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!