У Житомирі підприємець замовив вбивство свого партнера по бізнесу за 15 тисяч доларів (фото)

На Житомирщині правоохоронці запобігли умисному вбивству підприємця, замовленого за 15 тис доларів США. Про це повідомляє Житомирська обласна прокуратура.

У вівторок, 24 листопада, затримано організатора умисного вбивства на замовлення, вчиненого з корисливих мотивів. Установлено, що 41-річний мешканець міста Житомира організував умисне вбивство на замовлення свого колишнього партнера по бізнесу.

Для реалізації свого злочинного умислу та безпосереднього виконання залучив свого знайомого, пообіцявши йому грошову винагороду на суму 15 тис доларів США та почав підготовчі дії.

Зокрема, для полегшення виконання замовного вбивства організатор надав виконавцю зібрану інформацію про «жертву» та визначив спосіб вчинення вбивства, яке мало бути замасковане під самогубство.

Однак, вчинити замовне вбивство не вдалося.  Після передачі першої частини грошових коштів як оплату за виконану «роботу» був викритий правоохоронцями.

Наразі, вирішується питання про повідомлення особі про підозру та застосування запобіжного заходу.

Досудове розслідування за п. 6, 11 ч. 2 ст. 115 КК України проводить слідче управління Головного управління Нацполіції в області.

Процесуальне керівництво здійснює Житомирська обласна прокуратура.

Фото: прокуратури

Читайте також:   На Львівщині через сильний снігопад машини зупиняються по узбіччях (фото, відео)

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!