У зоні ООС загинув 45-річний Леонід Добрянський

Опубліковано 14 Червня 2020 о 16:32

Вчора, 13 червня, під час виконання бойового завдання у зоні ООС загинув командир відділення взводу управління розвідувальної роти прапорщик Добрянський Леонід Цезарович із позивним «Старий». Про це інформує 30 ОМБр.

Леонід Добрянський загинув від мінно-вибухової травми, не сумісної з життям. У липні йому мало б виповнитись 46 років.

Він з м. Ружин, Житомирської області, разом з сімє’ю проживав у м. Київ.

В 1992 році служив строкову службу, 1993–1994 роках закінчив школу прапорщиків. До війни Леонід працював на авіаційному заводі «Антонов» в м. Києві. Та коли розпочалась війна на сході України, не зміг осторонь залишитись вдома. Він один з перших, хто став на захист України у самий пекельний час.

З 2014 року по 2015 рік воював у складі 72 ОМБр.

Влітку 2014-го під час боїв в Червонопартизанську, що в Луганській області Леонід отримав поранення. Тоді міна впала біля бліндажа, тож Леонід був лише контужений. Полікувавшись, воїн знову відправився на фронт.

Восени 2015 року приєднався до лав 30-тої окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького. Пройшов чималий бойовий шлях, побувавши в усіх гарячих точках.

“Досвідчений, сміливий, йому довіряли та поважали як командири так і бойові побратими, на нього можна було покластися, один з кращих бійців. Він ніколи не відмовляв у допомозі”, — відгукуються про Леоніда його побратими. Піклувався про всіх, навіть перебуваючи у відпустці, Леонід завжди здавав кров у госпіталі, для поранених побратимів.

“Як я можу не служити, якщо служать молоді хлопці? Хто їх буде вчити, передавати досвід?” — завжди розповідав Леонід.

У липні у нього мав завершитися контракт, воїн мріяв відсвяткувати весілля своєї єдиної дочки та повернутись назад до своїх побратимів.

У Леоніда залишилася дружина та 24-річна донька.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM