Через хуртовини міська комісія з НС рекомендує зробити п’ятницю, 12 лютого, вихідним днем у Львові (відео)

Негода у Львові не вщухає. Тому сьогодні, 11 лютого, відбулось засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій, на якій обговорили, у якому режимі працюватиме місто в умовах ситуації зі снігом.

“За даними синоптиків, на 9 ранку, у Львові випало 168 % місячної норми снігу. Враховуючи це, нам потрібно прийняти непросте рішення. Я звертаюсь до всіх установ та організацій приватної форми власності з проханням оголосити завтра вихідний день. Нам треба мінімізувати потоки людей, котрі користуються громадським транспортом, бо нам потрібно прибирати місто”, — розповів міський голова Андрій Садовий під час брифінгу.

Члени комісії обговорили низку важливих питань, що стосуються плану роботи навчальних закладів та пунктів обігріву. Таким чином, рішення комісії наступні:

  • рекомендуємо усім закладам, установам та підприємствам Львівської громади зробити п’ятницю, 12 лютого, вихідним днем, або працювати дистанційно;
  • садочки працюватимуть у режимі чергових груп. Школи переходять на дистанційне навчання, але будуть відкритими для учнів, які не мають з ким залишитись вдома;
  • посилюємо роботу соціальних установ. У місті працюють пункти обігріву для бездомних людей. Якщо побачили на вулиці людину, яка потребує допомоги, телефонуйте 233-14-79, або 1580.

Мер міста звернувся до львів’ян з проханням не цуратися праці та допомогти двірникам розчистити сніг біля своїх будинків, бо комунальники сильно втомлюються.

Відео: “Facebook” Андрій Садовий

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!