Убивці продавців у Бориславі отримали найвищу міру покарання (ФОТО)

Відділ ювенальної юстиції прокуратури області підтримав публічно обвинувачення у суді стосовно двох мешканців м. Трускавця, один з яких неповнолітній, за вчинення ними резонансного вбивства. Хлопців обвинувачують у кримінальних правопорушень, передбаченнях за статтею ч. 4 ст. 187 (розбій) та п.п. 1, 6, 12 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство). Про це повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

Фото: “Варта1”

Крім цього, неповнолітній зловмисник обвинувачувався і у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю).

Нагадаємо, що йдеться про резонансний розбійний напад та умисне вбивство двох продавців магазину комп’ютерної техніки у м. Бориславі, яке трапилося у грудні 2017 року.

Внаслідок скоєного злочину, тоді загинула 20-річна дівчина та 27-річний хлопець, продавці магазину, а з самого «Комп’ютерного всесвіту» було викрадено грошові кошти та мобільні телефони на загальну суму понад 81 тис грн.

Відтак, вироком Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 17.05.2019 р., неповнолітнього засуджено до максимального покарання — 15 років позбавлення волі, а його повнолітнього спільника — до довічного ув’язнення з конфіскацією майна.

Зазначимо, що з моменту розкриття злочину обвинувачені утримуються під вартою.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM