Учні Луцької школи кажуть, що вчителька змусила їх роздягнутися до білизни

 

У Луцькій загальноосвітній школі І–III ступенів № 15 стався конфлікт. В одній з “Instagram”-спільнот з’явилась інформація про те, що вчителька математики Лілія Волога нібито змусила трьох дівчат роздягнутися.

Підліткам по 13–14 років. За словами учнів, дівчата залишились практично лише у білизні. Вчителька шукала у них сховані електронні сигарети.

 

“На перерві в мене в класі парили, і тут заходить та вчителька, вона побачила пару, почала кричати, обзивала щось трохи, я вже точно не пам’ятаю. Я їй сказала, що в мене нічого немає, потім вона всіх вигнала й залишила мене і дві однокласниці, сказала роздягнутися до трусів і ліфчика, потім роззуватися”,передають в спільноті слова однієї з постраждалих.

У коментарях під дописом користувачі і водночас колишні учні цієї школи звинувачують вчительку й в інших “гріхах”. Говорять, що за професійний стаж, а це 35 років у школі, вона неодноразово привселюдно підіймала руку на учнів.

Водночас, директор цієї школи пояснив, що конфлікт був, але інформацію про роздягання дітей не підтвердив. Коментувати щось більше відмовився.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!