Україна евакуює своїх громадян з китайської провінції Хубей

У зв’язку зі стрімким поширенням територією провінції Хубей небезпечного коронавірусу (2019-nCoV), Уряд України прийняв рішення про евакуацію громадян України зі згаданої провінції, в якій запроваджено карантин, в Україну. Про це інформує МЗС.

З цією метою, Україною 11 лютого планується спеціальний чартерний рейс за маршуртом: м. Київ–м. Ухань (КНР)–м. Київ.

У зв’язку з цим громадян України, яких на їхнє прохання включено до списку на евакуацію, закликають:

  • Тримати напоготові свої паспортні документи України, документи, що надають право на перебування на території КНР, а також паспортні документи, свідоцтво про народження дітей віком до 18 років.
  • Залишатися на постійному зв’язку, тримати повністю готовими до тривалого використання свої засоби комунікації (мобільний телефон, планшет), а також, по можливості, поповнити рахунок у т. ч. з урахуванням форс-мажорних ситуацій (надмірне використання інтернет-трафіку, можливість здійснення дзвінків у роумінгу чи в іншу країну).
  • Бути мобільними та готовими до переміщень, у тому числі нічних, мати у цьому зв’язку мінімально необхідний запас води, продуктів харчування та медикаментів (за необхідності).
  • Очікувати як на дзвінки Посольства на мобільний телефон, так і на повідомлення в групі «Embassy — EVACUATION» мобільного додатку “Wechat”, повністю координувати свої дії з представниками Посольства.

Нагадуємо, що по поверненні в Україну всіх осіб очікує обов’язковий 14-денний карантин.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!