Україна відновлює міжнародне авіасполучення: «Бєлавіа» планує відкрити рейс у Львів (фото)

Опубліковано 15 Червня 2020 о 09:27

З понеділка, 15 червня, Україна відновлює регулярні авіарейси за кордон.
“Уряд своїм рішенням відкрив пункти пропуску в аеропортах України та дозволив в’їзд для іноземців, які не є громадянами країн зі значним поширенням COVID-19 і не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів. Ці зміни дадуть змогу відновити роботу підприємств авіаційного транспорту і налагодити міжнародне повітряне сполучення”, — писав міністр інфраструктури Владислав Криклій 12 червня, у своєму “Telegram”-каналі.

Також відкривається і аеропорт “Львів”  ім. Данила Галицького. До початку відновлення перельотів працівники активно готувались. Зараз узгоджуються рейси та підтверджуються готовності компаній знову запрацювати.

“Авіації необхідний час, щоб пасажири встигли придбати квитки. Тому зараз авіакомпанії заявляють про старт перельотів, як правило, на липень, а не червень. Авіація — це не бізнес, де можна керуватися принципом «сьогодні на завтра». Люди повинні спланувати відпочинок, бізнес-зустрічі або переїзд на роботу до іншої країни. Тому більшість авіакомпаній схиляється більш реалістично до липня, ніж до червня”, — повідомила в інтерв’ю “У відпустку” директор аеропорту Тетяна Романовська.

Читайте також:   На Львівщині у ДТП загинув пішохід

Свою готовність підтвердили в компанії “Belavia”. Як зазначила директор, спочатку замість щоденного рейсу ця авіакомпанія буде літати три або чотири рази на тиждень.

Як повідомив Юрій Танчин, компанія планує відкрити рейс “Мінськ–Львів” уже з вівторка.

“З 15 червня ми відновлюємо польоти в Україну в усіх напрямках, — повідомили  в пресслужбі «Белавіа». — Завтра наші літаки полетять до Києва і Одеси. В інші дні в розкладі з’являться ще Львів і Харків”.

Станом на сьогодні, ще одна авіакомпанія повідомила, що планує відновити рейси з 15 червня у львівському аеропорту.

Це “Windrose”. Вона почне свою роботу з внутрішніх рейсів між Львовом і Києвом. У червні перевізник буде виконувати один переліт на день за цим маршрутом, а вже з липня — три.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM