Україна виграла апеляцію за першою скаргою “Газпрому”

Україна виграла апеляцію щодо оскарження з боку “Газпрому” першого рішення Стокгольмського арбітражу. Про це, на своїй сторінці у “Facebook”, повідомив виконавчий директор групи Нафтогаз Юрій Вітренко, передає “УНН”.

“Повна перемога! Україна знову перемагає! Ми виграли апеляцію по першій скарзі “Газпрому” на рішення Стокгольмьского арбітражу! Подробиці трохи згодом”, — написав Вітренко.

Так, директор групи “Нафтогаз” повідомляв, що рішення апеляційного суду щодо оскарження з боку “Газпрому” першого рішення Стокгольмського арбітражу очікується 27 листопада.

Раніше повідомлялося, що за рішенням Стокгольмського арбітражу, “Нафтогаз” домігся компенсації в сумі 4,63 млрд доларів за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту.

За його словами, всього таких рішень арбітражу було три, і всіх їх оскаржує “Газпром”. Рішення апеляційного суду щодо двох інших рішень Стокгольмського арбітражу очікується пізніше.

За результатами арбітражних проваджень у Стокгольмі “Газпром” повинен сплатити 2,56 млрд доларів на користь “Нафтогазу”.

Суди Нідерландів та Люксембургу відхилили апеляції російського ВАТ “Газпром” у справах про примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!