Українець з фальшивим болгарським паспортом: на київському летовищі виявили мандрівників-махінаторів із підробленими документами

Двох подорожніх із підробками виявили вчора у столичному аеропорту. Про це пише прес-служба ДПСУ. Під час оформлення пасажирів, які прямували до Риги, прикордонники затримали особу, яка на контроль пред’явила підроблений болгарський паспорт. Відтак, з’ясувалось, порушником виявився громадянин України, який заздалегідь придбав підробку за чималі кошти.

Ще один факт спроби незаконного перетину кордону прикордонники упередили під час перевірки документів у пасажирів, які прямували до Лондона. Один із мандрівників пред’явив правоохоронцям підроблений ізраїльський паспорт. У подальшому з’ясувалось, що подорожній — громадянин Ірану, який прибув з Туреччини, з подальшими планами дістатись Бангкока. Втім, в аеропорту «Бориспіль», порушник змінив свій маршрут та спробував потрапити на літак до Лондона, у ході чого, його зупинили прикордонники ОКПП «Київ».

Нашого співвітчизника, за вчинене правопорушення, притягнуто до адміністративної відповідальності, а іноземця відправили зворотнім рейсом до країни вибуття.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!