Українку засудили до довічного ув’язнення в Малайзії

Суд визнав дівчину винною, у спробі ввезення наркотиків. За законами країни, це звинувачення передбачає смертну кару. Українку Клавдію Лопаткіну в Малайзії засудили до довічного ув’язнення за спробу ввезення в країну півтора кілограми кокаїну три роки тому. Про це в понеділок, 5 листопада, з посиланням на газету “New Straits Times”, повідомляє “Кореспондент”.

Відзначається, що дівчина, якій зараз 24 роки, була затримана в аеропорту Пінанга 31 грудня 2015 року, за підозрою у транспортуванні 1,5 кілограма кокаїну. На момент затримання дівчина була вагітна і у в’язниці народила доньку. Пізніше Клавдія була виправдана і випущена з-під варти, але сторона звинувачення подала апеляцію, і суд викликав Лопаткіну на нове слухання.

За даними видання, суддя Абдул Вахаб зазначив, що у підсудної було достатньо часу, щоб перевірити вміст сумок, які вона везла з Дубая в Куала-Лумпур і потім у Пінанг. “Вона не скористалася шансом подивитися всередину сумок, в яких, за її заявою, були шоколадні цукерки”, — заявив він.

За законами Малайзії, пред’явлене українці звинувачення передбачає смертний вирок. Як спосіб приведення смертного вироку у виконання в Малайзії використовують повішання. Раніше, у жовтні, “New Straits Times”, із посиланням на адміністрацію прем’єр-міністра країни, повідомила, що влада країни планує скасувати смертну кару найближчим часом.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!