Українських провідників-міжнародників впіймали на контрабанді

Під час прикордонного контролю міжнародного поїзда Одеса–Перемишль, офіцери польської прикордонної служби (SG) пункту пропуску в с. Медика, виявили два випадки контрабанди, винуватцями яких були провідники міжнародного потягу Одеса–Перемишль. Про інцидент пише видання Rzeszow.wyborcza.pl.

За інформацією місцевої прикордонної служби (Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej), у першому випадку контрабанди, який трапився 28 серпня цього року, було заангажовано п’ятеро провідників: четверо чоловіків та жінка у віці 24–56 років. Під час огляду, офіцери помітили, що українці намагаються відійти від складу разом із великими пакетами. Як з’ясувалося, там було близько 600 пачок сигарет без польських акцизних марок.

Схожа історія трапилася менше ніж через тиждень: 6 вересня, під час перевірки поїзда, прикордонники затримали трьох жінок-провідничок того ж маршруту, які, також, намагалися вивезти торби, наповнені сигаретами (близько 700 пачок).

В обох випадках контрабандисти з української залізниці визнали свою вину та добровільно взяли на себе відповідальність за правопорушення.

Порушникам заборонено в’їзд на територію держав Шенгену на рік.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM