Український лікар врятував дідуся в Іспанії

 

Двоє чернівчан, брати Дмитро та Олександр Білоуси, врятували літнього чоловіка, на вулиці містечка Понтеведра, в Іспанії. Про це чернівчанин Олександр Білоус написав на своїй сторінці у “Facebook”, пише “ZIK”.

За його словами, його брат Дмитро — лікар-реаніматолог. Тож коли побачив, як люди на вулиці обступили тіло чоловіка, кинувся рятувати йому життя.

«Почули плач, а за мить і бігаючих у паніці людей навколо бездиханного тіла літньої людини… Саме у ту секунду я бачив, як мій брат «на автоматі» кинувся у всьому спорядженні до старого, оцінив миттєво ситуацію, відкрив йому рота, голову на бік і почав робити йому непрямий масаж серця. Я вже почав знімати із нього рюкзак і питати у навколишніх, скільки часу вже дідусь без пульсу і не дихає. Якийсь чоловік викликав швидку, а Діма мені: «Брат, я втомився — підміняй», — розповів Олександр.

«Ще три хвилини до того, як тобі здавалось, що іспанець мертвий — він починає дихати, брат каже, у нього є пульс. Тут вже приїхали парамедики, оперативно роблять все від них залежне, брат їм під’єднує балон із киснем. Вони дякують нам, родичі нас обіймають, швидка забирає дідуся», — написав чоловік. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!